Blog

Katalog Avon nr 16

10 listopada 2019

Bieżący katalog Avon nr 16 obowiązuje od 7 do 27 listopada. Już po pierwszym rzucie oka na okładkę widać, że święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji firma Avon przygotowała ciekawe propozycje. 

Jedna z nich to tzw. „Podwójna okazja„, czyli „Ile wydasz tyle dostajesz”.  Wydajesz 39,99 zł na jeden z produktów z aktualnego katalogu Avon nr 16 ze stron 3-7 i otrzymujesz taką samą kwotę na wybrane produkty z następnego świątecznego katalogu.
Do wyboru masz jeden z zestawów kosmetycznych wraz z torebką prezentową lub świąteczny kubek myszkę. Więcej szczegółów na temat promocji znajdziesz na stronie w sklepie Avon.  

Katalog Avon nr 16 to także „Podwójna Radość”!

Jeżeli chciałabyś już skorzystać z promocyjnej oferty świątecznej nie musisz oczywiście czekać do następnego katalogu. Już teraz wybrane kosmetyki Avon za jedyną złotówkę, czyli idealne rozwiązanie na prezent;). Kupujesz jeden z produktów, a drugi odbierasz za 1 zł. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy:
– wody perfumowane oraz toaletowe dla niej i dla niego
– szminki – 100% matowego koloru bez wysuszania
– tusze do rzęs – wydłużające i pogrubiające
– kuracje odmładzające, między innymi serum z 10% witaminą C, retinolem i kwasem hialuronowym

Pamiętaj, że wszystkie produkty z katalogu możesz zamówić sama. Wystarczy że dołączysz do klubu Avon. Jeżeli nie jesteś jeszcze Ambasadorką Piękna Avon możesz zarejestrować się zupełnie za darmo na naszej stronie tutaj. Otrzymasz od nas darmowy pakiet powitalny – nowy katalog Avon nr 16 oraz próbki kosmetyków. Pamiętaj, że składając zamówienie samodzielnie kupujesz z rabatem od 15 do 40%:). 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
tel. +48 660 100 360, e-mail: magdabartkowiak66@gmail.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *