Lider Avon

Nazywam się Magdalena Bartkowiak i jestem Liderem Avon. 

Zostań Liderem Avon i zarabiaj na sprzedaży kosmetyków.

Lider Avon Magdalena Bartkowiak
Budujesz swój zespół!

Przede wszystkim będziesz musiała zbudować od podstaw własny zespół osób. Im więcej nowych ludzi zaangażujesz do bycia konsultantkami Avon i im lepiej będziesz ich motywować do zwiększania zamówień, tym szybciej możesz zostać liderem. Budowanie zespołu i znajdowanie nowych uczestników jest zadaniem wymagającym czasu, cierpliwości i umiejętności. Jednak kto jeśli nie Ty najlepiej poradzi sobie z tym wyzwaniem? Jeśli tylko jesteś osobą wysoce komunikatywną, zaangażowaną i uparcie dążysz do wyznaczonych celów, nie będziesz mieć z tym żadnych problemów.

Avon strefa lidera - pomocne narzędzie od Avon!

Zapanowanie nad dużym zespołem ludzi, ciągłe monitorowanie zamówień i postępów w realizacji wyznaczonych celów, wymaga dysponowania właściwymi narzędziami. Takie właśnie udogodnienia oferuje ci Avon strefa lidera online. Dostęp do niej chroniony jest indywidualnym loginem i hasłem. Do strefy możesz się zalogować z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Dzięki temu narzędziu w sposób szybki i wygodny możesz wysyłać zamówienia, modyfikować, masz również dostęp do historii zamówień.

        Data urodzenia (wymagane jest ukończenie 16 roku życia)

        Adres dostawy

    Jako lider Avon współpracujesz ze stabilną firmą z ponad 130 letnim stażem na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000. Robi wrażenie , prawda?
    Robisz karierę budując swój zespół, zdobywasz doświadczenie zawodowe a do najważniejsze jesteś sam sobie szefem, masz elastyczne planowanie swoich działań, bez żadnych zobowiązań. Dbamy o Twój rozwój osobisty poprzez profesjonalne szkolenia oraz wsparcie lidera nadrzędnego. Mamy dla Ciebie dodatkowe zyski – nawet 17 razy w roku, programy wsparcia (nowoczesny sprzęt RTV i AGD itp.) program bonusowy na start oraz luksusowe samochody BMW , Opel i Toyota które spłaca firma. Jako lider składasz własne zamówienie, zapraszasz ludzi do współpracy i dzielisz się swoim doświadczeniem.
    Regulamin programu samochodowego.