FAQ – często zadawane pytania na temat Avon

 1. Jak długo jest ważne konto konsultantki Avon oraz kiedy musimy je odnowić?

  Konto konsultantki/ konsultanta Avon jest aktywne przez 1 rok. Oznacza, że jeśli złożysz zamówienie 17.11.2020 r i nie złożysz ponownie zamówienia do 16.11.2021 to konto zostanie automatycznie zamknięte . Aby tego uniknąć wystarczy od czasu do czasu złożyć zamówienie / zrobić zakupy na dowolną kwotę

  Konieczność odnowienia konta ma miejsce, jeśli przez rok nie składasz zamówienia, wtedy trzeba je na nowo aktywować, możesz w tym celu  odezwać się do swojego opiekuna/lidera w Avon on może to zrobić praktycznie od ręki, wystarczą Twoje podstawowe dane jak imię, nazwisko adres, telefon i email. Trwa to dosłownie 1 minutę i jest zupełnie bezpłatne, a co ważne na nowo bierzesz udział w programie dla nowych konsultantek, gdzie zawsze są ciekawe prezenty, nagrody rzeczowe.

  Link do odnowienia konta Avon oraz dla nowych konsultantek:
  https://start.avon.pl/avon.polska.magdalenabartkowiak

 2. Czy zamówienie w Avon musi być złożone na na jakąś określoną kwotę?
  Nie ma określonej kwoty za jaką nalezy złożyć zamówienie w Avon,  może to być np. krem do rąk za 4,90zł i Avon je zrealizuje i wyśle ci na wskazany adres.
  Kwota zamówienia jest ważna jak chcesz mieć określony rabat na zakupach/ żniżkę np. aby otrzymać 25% rabatu zamówienie powinno być na 400zł w cenach katalogowych, wtedy po odjęciu rabatu 25% – (rata przy takim zamówieniu to 100 zł) do zapłaty  jest 300 zł. Oszczędzasz w ten sposób 100 zł.
 3. Czy muszę składać zamówienie w Avon w każdym katalogu?
  Pamiętaj, bycie Konsultantką to przywilej korzystania z rabatów (od 15% do  45% – czyli taka zniżka na zakupy z katalogu), odbierania nagród rzeczowych za wykonaną sprzedaż jak np. żelazko, tablet, garnki itp., ale absolutnie nie ma obowiązku zamawiania w każdym katalogu. Katalog trwa 1 miesiąc od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Jak chcesz i masz potrzebę zamawiasz w dowolny dzień katalogu.
  AVON i bycie w AVON to przywilej NIGDY obowiązek!
 4. Czy jeśli zrezygnuję z zamawiania w Avon mogę ponieść jakieś konsekwencje?

  Avon to jedna z nielicznych firm, która nie stosuje żadnych kar prawnych czy finansowych jeśli przestaniesz zamawiać, czy będziesz chciała zrezygnować. Masz takie prawo. Możesz w dowolnym momencie, bez żadnego tłumaczenia się po prostu nie zamawiać/ nie robić więcej zakupów.

Masz pytania na temat Avon? Napisz do nas!