LIDER Avon

Lider Avon!

Ciężko pracujesz nad swoją karierą? Angażujesz się we wszystkie działania? Twoim celem jest zostanie liderem? Skoro tak, jesteś we właściwym miejscu. Dzięki nam dowiesz się jak zostać liderem Avon. Z czym wiąże się ten awans w strukturze firmy? Czy lider Avon otrzymuje dodatkowe korzyści z tytułu swojego stanowiska?
Jako lider Avon współpracujesz ze stabilną firmą z ponad 130 letnim stażem na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000. Robi wrażenie , prawda?
Robisz karierę budując swój zespół, zdobywasz doświadczenie zawodowe a do najważniejsze jesteś sam sobie szefem, masz elastyczne planowanie swoich działań, bez żadnych zobowiązań. Dbamy o Twój rozwój osobisty poprzez profesjonalne szkolenia oraz wsparcie lidera nadrzędnego,Mamy dla Ciebie dodatkowe zyski- nawet 17 razy w roku, programy wsparcia (nowoczesny sprzę™ RTV i AGD itp.) program bonusowy na start oraz luksusowe samochody BMW , Opel i Toyota które spłaca firma. Jako lider składasz własne zamówienie, zapraszasz ludzi do współpracy i dzielisz się swoim doświadczeniem.
Regulamin programu samochodowego.

 

Dołącz do Avon i zostań liderem!

    Adres dostawy

Jak zostać liderem Avon

Przede wszystkim będziesz musiał zbudować od podstaw własny zespół osób. Im więcej nowych ludzi zaangażujesz do bycia konsultantkami Avon i im lepiej będziesz ich motywować do zwiększania zamówień, tym szybciej możesz zostać liderem. Budowanie zespołu i znajdowanie nowych uczestników jest zadaniem wymagającym czasu, cierpliwości i umiejętności. Jednak kto jeśli nie Ty najlepiej poradzi sobie z tym wyzwaniem? Jeśli tylko jesteś osobą wysoce komunikatywną, zaangażowaną i uparcie dążysz do wyznaczonych celów, nie będziesz mieć z tym żadnych problemów.

Avon strefa lidera

Zapanowanie nad dużym zespołem ludzi, ciągłe monitorowanie zamówień i postępów w realizacji wyznaczonych celów, wymaga dysponowania właściwymi narzędziami. Takie właśnie udogodnienia oferuje ci Avon strefa lidera online. Dostęp do niej chroniony jest indywidualnym loginem i hasłem. Do strefy możesz się zalogować z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Dzięki temu narzędziu w sposób szybki i wygodny możesz wysyłać zamówienia, modyfikować, masz również dostęp do historii zamówień.

Lider Avon to twoja przepustka do prawdziwej kariery zawodowej, która przyniesie ci satysfakcję i liczne korzyści. W końcu możesz być szefem dla samego siebie, a Twoje zarobki będą zależały wyłącznie od Ciebie. To doskonała motywacja, aby zmieć dotychczasowe życie na lepsze.