KONSULTANTKA Avon

KONSULTANTKA

Poszukujesz dodatkowego lub stałego źródła dochodu? Chcesz się rozwijać i zarabiać, robiąc to co lubisz najbardziej? Doceniasz kontakt z ludźmi i chcesz być na topie z nowościami ze świata kosmetyków? Jeśli tak, zostać konsultantką Avon. Przekonaj się co możesz zyskać i co należy zrobić, aby rozpocząć pracę w tym zawodzie. Nie czekaj i zarejestruj się w Avon już dziś!

Konsultantka Avon – na czym polega jej praca?
Twoim zadaniem będzie sprzedaż i prezentacja oferty produktów firmy Avon. Na pewno wiesz, że w jej skład wchodzą kosmetyki do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, a także bogaty asortyment perfum, wód toaletowych i perfumowanych. Do swojej dyspozycji otrzymasz niezbędne narzędzia ułatwiające prace, takie jak katalogi Avon, darmowe próbki i prezentery. Klientów poszukujesz samodzielnie i możesz to robić w dowolnym czasie. W zależności od swoich obowiązków, konsultantka Avon może pracować każdego dnia po 8 lub więcej godzin lub wykonywać swoją pracę sporadycznie, poświęcając jej np. kilka godzin weekendami. Pamiętaj jednak o tym, że wysokość twoich zarobków jest proporcjonalna do ilości sprzedanych produktów.

Czy konsultantka Avon to zajęcie na stałe?

Zdecydowana większość osób traktuje pracę konsultantki Avon jako zajęcie dodatkowe. Wynika to z tego, że podejmując się tej pracy, dysponowali już innym zajęciem na cały etat. Nie oznacza to jednak że nie można pracować jako konsultantka przez 8 godzin dziennie. Produkty tej marki możesz sprzedawać w dowolny sposób – w kontaktach w 4 oczy, jak również przez internet.

Jak zostać konsultantką krok po kroku:

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z Avon, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny poniżej lub na stronie Avon – moja strona liderki Avon. W odpowiedzi na niego otrzymasz pocztą niezbędne materiały reklamowe, ułatwiające Ci pracę. Jednocześnie otrzymasz dostęp do przydatnego narzędzia internetowego, którym jest strefa konsultantki Avon. Dzięki niemu możesz przez internet zamawiać produkty, śledzić przebieg realizacji zamówienia, a także otrzymywać wiadomości o promocjach i nowościach, które niebawem zostaną wprowadzone. Internetowa strefa konsultantki Avon bardzo ułatwia pracę i prowadzi do oszczędzania czasu. Od tego momentu produkty nie musisz zamawiać przez telefon, co jest znacznie szybsze i łatwiejsze, a także możliwe do wykonania o każdej porze dnia i nocy.

Darmowa rejestracja

    Adres dostawy

POZNAJ RABATY DLA KONSULTANEK/KONSULTANTÓW AVON

ZYSKAJ nawet 40%

Twój rabat wyniesie 15% (wartość zamówienia 0-199.99 zł)
0
Twój rabat wyniesie 20% (wartość zamówienia 200.00-299.99 zł)
0
Twój rabat wyniesie 25% (wartość zamówienia 300.00-599.99 zł)
0
Twój rabat wyniesie 30% (wartość zamówienia 600.00-1099.99 zł)
0
Twój rabat wyniesie 35% (wartość zamówienia 1100.00-3099.99 zł)
0
Twój rabat wyniesie 40% (wartość zamówienia 3100.00 i powyżej)
0

Jak złożyć zamówienie?

WWW

Strefa Konsultantki na stronie internetowej www.avon.pl

AVON na telefon

Zamówienia telefoniczne w godzinach od 9.00 do 16.00 w dni robocze.
tel. 660 100 360

Serwis SMS

Wygodny sposób zamawiania
przez SMS 24h.
tel. 660 100 360

SKLEP

Zamówienia w sklepie online

Podany czas dostawy dotyczy zamówień złożonych do godz 11.00 każdego dnia roboczego. Szczegółową liste punktów odbioru znajdziesz po przesłaniu formularza w strefie konsultantki na mapie punktów podczas składania zamówienia.

Poznaj nowy program dla ambasadorek piękna.