MOŻLIWOŚCI

Oszczędzanie

Na początek koniecznie się zarejestruj, poznaj ofertę Avon. Posiadamy produkty, które można
stosować każdego dnia do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, biżuterię, ubrania, torebki i serię
Fashion & Home.
Przy rejestracji jako Konsultantka/Konsultant możesz robić zakupy choćby na potrzeby własne i
otrzymać rabat od 15 do 40% (ulotka z rabatami ) np. robiąc zakupy za 160 zł otrzymujesz 20% rabatu i płacisz za zamówienie 128 zł, oszczędzając w ten sposób 32 zł.
Dzięki temu możesz kupować więcej produktów a za zaoszczędzone pieniądze, które zostają w Twoim budżecie domowym realizować swoje pasje. Warto oszczędzać z Avon 🙂

Dorabianie

Dołączając do Avon możesz nie tylko zaoszczędzić ale również dorobić i wesprzeć swój budżet domowy. Wystarczy, że polecisz produkty Avon znajomym osobom, bliskim, rodzinie, współpracownikom, produkty których sama używasz każdego dnia. Dzięki temu możesz dorobić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Twój rabat może wynieść nawet 40%.

 

Rabat
0

Zarabianie

Tak jak ja możesz zbudować swoją niezależność finansową poprzez budowanie sieci sprzedaży działać on line, zapraszać ludzi do współpracy poprzez gotową stronę do rekrutacji nowych osób, ale również poprzez kontakt bezpośredni. Możesz liczyć na wsparcie doświadczonych liderów z branży.

Współpracując z Avon otrzymujesz : prowizję za sprzedaż swojego zespołu, bonusy, bierzesz udział w programach: wsparcia sprzedaży, samochodowym BMW/Opel, VIP.

Zaopiekujemy się także Twoim zdrowiem oferując Tobie i Twoim najbliższym bezpłatną opiekę medyczną Medicover.